Doprava ZDARMA pro objednávky nad 899,- Kč => Nakoupit teď

Recept na masala chai ala horké jablko

Horký jablečný mošt k (pod)zimním večerům patří stejně neodmyslitelně jako masala čaj. Tak proč oboje nespojit? Do nápoje, který chutná i zahřeje.

Co budeš potřebovat na 1 šálek horkého jablka s masala čajem?

Jak na recept na horké jablko s masala čajem?

  • Přiveď k varu vodu s jablečným moštem.
  • Přidej TOMCHAi směs a vař 10 až 15 minut.
  • Poté už jen směs sceď a vychutnej si ji. Ideálně v klidu a s přáteli.

- Stejně jako všechny naše ostatní recepty i tenhle můžeš připravit ve variantě se směsí iNDiAN MASALA – Honeybush. Tedy ve variantě bez kofeinu.

Naše extra tipy

S hmoždířem bude nápoj silnější

Pokud stojíš o výraznější chuť, podrť čajovou směs před přípravou v hmoždíři nebo mixéru. A když nemáš k ruce ani jedno, dej čaje dvojnásobné množství.

Zkus studené horké jablko

Podobně jako si můžeš připravit ledový masala čaj, můžeš vyzkoušet recept na ledové horké jablko. Skvělé osvěžení nejen na léto!

Vyber si čajovou směs od TOMCHAi podle vlastní chuti


Naše další oblíbené recepty

V zimě zahřejí, v létě osvěží, vždycky ale spojují. Lásku k životu, přírodě a lidem. Zkus i další recepty, ve kterých hrajou hlavní roli naše čajové směsi.

Nálev ze sypaného čaje
Připrav si voňavý a lahodný masala chai z čajových směsí TOMCHAi. Máme pro tebe recept, který spojuje jednoduchost se skvělou výslednou chutí.
Nápoj ledový masala chai
Dokáže zahřát, ale taky příjemně zchladit. Vychutnej si domácí ledový masala čaj z čajové směsi TOMCHAi. Příprava je snadná, chuť výborná!
Připrav si voňavý a lahodný masala chai z čajových směsí TOMCHAi. Máme pro tebe recept, který spojuje autentickou přípravu se skvělou výslednou chutí.
Nápoj CHAi LATTE
Jemnost horkého napěněného mléka ve spojení se skvělou směsí na masala chai. To je chai latte. Vychutnej si ho doma. Díky naší směsi i receptu.
Nápoj iced chai latte
Chai latte na ledu. Výborná volba, když si chceš vychutnat plnou chuť čajové směsi s kořením zjemněnou mlékem a mléčnou pěnou. Mrkni na recept.
Nápoj horké jablko aka masala chai
Kombinace jablečného džusu nebo moštu s kořeněným masala čajem? Ideální kombinace nejen na chladné (pod)zimní večery! Tady je recept.
Nápoj LEDOVÝ MASALA CHAi S JABLKEM
Kombinace kořeněného masala čaje s osvěžujícím jablečným moštem. To je nejlepší kombinace (nejen) pro letní poležení s knížkou. Mrkni se na recept.
Osvěžující nápoj TOMCHAi ledový čaj.
Ajurvédská kombinace ochlazujícího koření a bylinek s jemným černým čajem Darjeeling. Ta nejzdravější kombinace pro letní osvěžení. Mrkni se na recept.
Směs TOMCHAi GOOD ViBES
Připrav si voňavý a lahodný yogi tea z čajových směsí TOMCHAi. Máme pro tebe recept, který spojuje jednoduchost se skvělou výslednou chutí.