Doprava ZDARMA pro objednávky nad 999,- Kč => Vychutnat si život

Recept na ledové jablko aka jablečný masala chai na ledu

Spojili jsme kořeněnou chuť čaje masala s osvěžujícím jablečným moštem. Funguje to? Funguje! A chutná výborně. Nejen v horkém létě.

Co budeš potřebovat na 1 sklenku (350 ml) ledové masaly s moštem? 

  • 1 vrchovatá čajová lžička směsi TOMCHAi – iNDiAN MASALA (4 g)
  • 150 ml vody
  • 250 ml jablečného moštu nebo džusu
  • led
  • čerstvé jablko na ozdobení

Jak na recept na jablečný masala chai na ledu?

  • Začni vařit 150 ml vody. Když se voda vaří, přisyp směs masala čaje.
  • Vař 10 až 15 minut.
  • Hotovo? Výluh slij do sklenky a dolej ho chlazeným moštem z jablek.
  • Pak už jen doplň kostkami ledu, ozdob plátky čerstvého jablka a dopřej si chvíli klidu.

Naše extra tipy

Více čajové směsi = výraznější chuť

Máš radši opravdu výraznou a zemitou chuť? Povař hned 2 čajové lžičky směsi. Intenzívnější chuti dosáhneš i tím, že čajovou směs rozdrtíš v hmoždíři, nebo mixéru.

Zahřej se horkým jablkem

V létě osvěží, v zimě zahřeje. Naši čajovou směs můžeš použít i pro přípravu nápoje horké jablko. Kořeněného, lahodného, hřejivého. 

Vyber si čajovou směs od TOMCHAi podle vlastní chuti


Naše další oblíbené recepty

V zimě zahřejí, v létě osvěží, vždycky ale spojují. Lásku k životu, přírodě a lidem. Zkus i další recepty, ve kterých hrajou hlavní roli naše čajové směsi.

Nálev ze sypaného čaje
Připrav si voňavý a lahodný masala chai z čajových směsí TOMCHAi. Máme pro tebe recept, který spojuje jednoduchost se skvělou výslednou chutí.
Nápoj ledový masala chai
Dokáže zahřát, ale taky příjemně zchladit. Vychutnej si domácí ledový masala čaj z čajové směsi TOMCHAi. Příprava je snadná, chuť výborná!
Servírování CHAi latte.
Připrav si voňavý a lahodný masala chai z čajových směsí TOMCHAi. Máme pro tebe recept, který spojuje autentickou přípravu se skvělou výslednou chutí.
Nápoj CHAi LATTE
Jemnost horkého napěněného mléka ve spojení se skvělou směsí na masala chai. To je chai latte. Vychutnej si ho doma. Díky naší směsi i receptu.
Nápoj iced chai latte
Chai latte na ledu. Výborná volba, když si chceš vychutnat plnou chuť čajové směsi s kořením zjemněnou mlékem a mléčnou pěnou. Mrkni na recept.
Nápoj horké jablko aka masala chai
Kombinace jablečného džusu nebo moštu s kořeněným masala čajem? Ideální kombinace nejen na chladné (pod)zimní večery! Tady je recept.
Nápoj LEDOVÝ MASALA CHAi S JABLKEM
Kombinace kořeněného masala čaje s osvěžujícím jablečným moštem. To je nejlepší kombinace (nejen) pro letní poležení s knížkou. Mrkni se na recept.
Osvěžující nápoj TOMCHAi ledový čaj.
Ajurvédská kombinace ochlazujícího koření a bylinek s jemným černým čajem Darjeeling. Ta nejzdravější kombinace pro letní osvěžení. Mrkni se na recept.
Směs TOMCHAi GOOD ViBES
Připrav si voňavý a lahodný yogi tea z čajových směsí TOMCHAi. Máme pro tebe recept, který spojuje jednoduchost se skvělou výslednou chutí.