fbpx

TOMCHAi®
nápoj, který spojuje

Prémiové směsi čaje a koření pro klidnější a zdravější život.

Vychutnej si lahodný přírodní nápoj plný klidu a pohody v dnešní uspěchané době.

Složení inspirované Ajurvédou

Pečlivě vybrané složení pro harmonizaci těla, mysli i ducha.

Assam. Darjeeling. Honeybush.
Vyber si vhodnou směs a podpoř svoji harmonizaci s pomocí TOMCHAi®.

Nasládlá chuť, prohřívací a lehce povzbuzující účinky.
Květinová chuť s osvěžujícím a zklidňujícím účinkem.
Medově ovocná chuť, prohřívací a lehce uklidňující účinky.

Assam tě „nakopne“, honeybush zklidní, darjeeling přenese do exotických dálek. Tak který z nich to bude?

Nálev ze sypaného čaje

Chutě cest po Orientu

Originální kombinace prémiových čajů a koření, které vyhrávají ocenění.

Probuď v sobě dobrodruha a ochutnej lahodné nápoje z našich oceněných směsí, které ti okoření život.

Kvalitní, udržitelné a stylové

Ruční výroba, přírodní ingredience, dyzajnové kompostovatelné obaly.

Zjisti, jak vyrábíme naše směsi s ohledem na řemeslo, přírodu i naše zákazníky. Tady jsou hodnoty, ve které věříme.

žena sedící v lotosovém květu

Tvořené pomalu i pomálu

Životní filosofie, která nám jednoduše zkvalitňuje život.

Poznej sílu pomalého životního stylu, který ti pomůže ke klidu i zdraví tady a teď.

Co o TOMCHAi říkají

TOMCHAi mě okamžitě oslovil, bylo to naprosté "WOW". Masalu piji od dětství, ale takhle dobrou jsem ještě neměla. Kombinace krásného designu, výborné chutě a udržitelnosti je prostě top myšlenka, co má srdce a takovým věcem fandím. Ať už vedu rozhovory o životě sama se sebou nebo s někým jiným, tahle masala u toho nesmí chybět.
Kateřina
Ochutnala jsem hodně čajů, ať na Srí Lance přímo na čajových plantážích, v Nepálu v těch nejzapadlejších restauracích nebo přímo v domovech srdečných Nepálců. Zkoušela jsem si i sama namíchat koření na masala chai, ale pořád to nebylo „ono“. Když jsem ale ochutnala Tomův čaj, úplně jsem se přenesla do dalekého Nepálu a zavzpomínala na moje putování. Jsem moc ráda, že se tam teď díky TOMCHAi můžu přenést kdykoliv budu chtít. Pěkně ze svého domova…
Petra
Masala čaj piji již několik let. Jeho příprava je pro mne rituál, který jsem vykonávala zvláště, když k nám přijela návštěva anebo jsme se sešli s celou rodinou. Od té doby, kdy jsem ochutnala Tomův čaj, se pro mne stala jeho příprava každodenní záležitostí. Každý podvečer se těším, až si TOMCHAi, který mne zklidní a zahřeje u srdce, připravím. Je to proto, že ostatní směsi koření nedosahují takové lahodnosti a vyváženosti. Zároveň mne těší, že suroviny, které TOMCHAi obsahuje jsou ty nejkvalitnější, náležitě oceněné a produkované s ohledem k lidem na naší planetě.
Alena
CHAi plný energie, který nakopne a zároveň i hezky pohladí. Hodí se pro chvilky, kdy potřebuje člověk vypnout. Jen doušky vychutnávat.
Sára
Moc se mi líbí celkový koncept a laskavý přístup k zákazníkovi. Balíček dorazil bez jediného kousku plastu, to se mi snad ještě nestalo. Z TOMCHAi je cítit, že to dělá s obrovskou láskou a vděčností za každou objednávku. Budu moc ráda doporučovat dál, protože čaje jsou výborné a filozofie firmy také. Přeji mnoho spokojených zákazníků!
Klára
Skvělý CHAi Latte z Assamu nebo Honeybush. Klidně s jakýmkoliv rostlinným mlékem. Střídám a vždy je skvělý s trošku rozdílnou chutí. Doporučuji jednoznačně vyzkoušet oba!!
Samya
Krásný a přehledný web, bleskurychlá objednávka a dodávka, skvělý obal CHAie. Během víkendu proběhne téměř rituální ochutnávka a naplnění očekávání.
Jan